Basın Bültenleri

"Türkiye Pazarı, Otomasyon Alanında Halen Emekleme Evresinde."

Birçok farklı alanda faaliyet göstermekte olan Nachi Europe GmbH, Türkiye'de de etkin bir satış ağına sahip. Biz de Robot Departmanı Satış Müdürü Sayın Oğuz Sert ile hem Nachi'nin konumu hem Türkiye'deki sanayi ve mühendislik altyapısı üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.

Devamını oku...

Nachi’den talaşlı imalat sektörüne iki önemli ürün: SG ve Aqua Flat matkap uçları

Dünyanın önde gelen Japon döner takım üreticilerinden Nachi-Fujikoshi rijit olmayan ortamlarda delik delmek için toz metal hava çeliğinden üretilen PM-HSS SG serisi matkap uçlarının, talaşlı imalat sektöründe satışını arttırıyor. Düşük satış fiyatları ile karbür matkap uçlarına rakip oluyor.

Devamını oku...

"Hedefimiz robotlaşmayı hızlandırmak”

Bu sayımızın Robot Teknolojileri bölümü için Nachi Robot Bölümü Satış Müdürü Oğuz Sert  ve Koordinatör Gökhan Kırmacı ile bir araya geldik. Nachi’nin Türkiye pazarına girişinden bugüne geçen süreci ve ürün gruplarını anlatan üst düzey yetkililer, firmanın kısa ve orta vadeli hedeflerini okurlarımız için açıkladı. Koordinatör Gökhan Kırmacı dünyadaki robotlaşma oranlarıyla Türkiye’deki oranları karşılaştırarak Türkiye’nin bu alandaki geleceği ile ilgili analizlerini paylaşırken, Robot Bölümü Satış Müdürü Oğuz Sert Nachi’nin robotlarını hangi yönlerde, nasıl geliştirdiğini ve yeni robot projelerini paylaştı.

Devamını oku...